Kulturistika, fitness - Mistrovství ČR mužů, žen, párů a masters 2013 - propozice

Mistrovství ČR mužů, žen, párů a masters 2013 - propozice

Mistrovství ČR mužů, žen, párů a masters 2013 - propozice Mistrovství ČR mužů, žen, párů a masters 2013 - propozice

Datum konání: sobota 27. dubna 2013 Místo konání: Aréna Sparta Podvinný mlýn, Podvinný mlýn 2131/11, Praha 9 Pravidla: - soutěží se podle Soutěžního řádu a pravidel SKFČR Podmínky účasti: - platný registrační průkaz SKFČR platný na rok 2013 - včas a řádně podaná přihláška - při nezaslání přihlášky bude na místě platba ve výši 500 Kč - kategorií, které jsou vypsány i na mistrovství Čech a mistrovství Moravy a Slezska, se mohou zúčastnit pouze závodníci, kteří se z těchto postupových soutěží nominují (nejlepších 9 z kategorií bikiny fitness, u ostatních kategorií všichni finalisté), případně vítězové stejné kategorie z mistrovství ČR z minulého roku, případně závodníci, kterým bude schválena výjimka předsedou STK SKFČR Startovné: - muži, ženy: 200 Kč - masters: 100 Kč - úhrada při prezentaci pořadateli soutěže

Kulturistika muži do 67,5 kg

• 1. Jan Bílý (SKK Hrádek nad Nisou)
• 2. David Fremml (Gym Blue Sun Brno)
• 3. Martin Loubal (Remi Sport Prostějov)
• 4. Filip Schuster (Remi Sport Prostějov)
• 5. Rostislav Švan (Fitnesstudio Jumi Bolatice)
• 6. Luboš Toman (City Fitness Centrum Hořice)

Kulturistika muži do 75 kg

• 1. Luboš Chmelenský (Fitness Hard Core Praha)
• 2. Petr Fric (SKP Hvězda Karlovy Vary)
• 3. Petr Havlík (TJ Slovan Moravská Třebová)
• 4. Josef Hrubý (Oddíl kulturistiky ASK Blansko)
• 5. Miroslav Maťátko (Tom „S“ Gym Děčín)
• 6. Michal Němeček (TJ Tesla Brno)
• 7. Miloš Růžička (SK Morava Kroměříž)
• 8. Petr Svačina (Fitcentrum Mládek Praha)
• 9. Michal Šáda (T&M Olympia Fitness Praha)
• 10. Lukáš Toman (City Fitness Centrum Hořice)
• 11. Jakub Vrábel (SK PEPA Centrum Opava)

Kulturistika muži do 82,5 kg

• 1. Milan Bodlák (Fitness Centrum Aura Plzeň)
• 2. Miroslav Hanák (MD-Posilovna Brno)
• 3. František Huf (Wellness 2000 Vyškov)
• 4. Michal Kičák (Hard Core Gym Františkovy Lázně)
• 5. Aleš Mann (TJ Sokol Bystřice nad Pernštejnem)
• 6. David Plachý (Fitness při CVČ Most)
• 7. Luboš Tengler (Fitness Hard Core Praha)
• 8. Miroslav Trnečka (Metal Gym Moravská Třebová)
• 9. Aleš Zelinka (Fit klub Ludvík Praha)

Kulturistika muži do 90 kg

• 1. Stanislav Balvín (Března Fitness Club Česká Lípa)
• 2. Petr Borč (Března Fitness Club Česká Lípa)
• 3. Vladimír Holub (Fitness club Jařest)
• 4. Vít Kotas (Profi Studio Jablonický Olomouc)
• 5. Rudolf Pinkas (Fitness U Pešků Liberec)
• 6. Jiří Schäfer (Fitness Star Praha)
• 7. Petr Širc (InCore Fitness Brno)
• 8. Michal Trykar (Fitness Centrum Aura Plzeň)

Kulturistika muži nad 90 kg

• 1. Petr Baňař (M-klub Roudnice nad Labem)
• 2. Lukáš Hnátko (Posilovna SA Jičín)
• 3. Jan Kittner (Extrifit Club)
• 4. Jonáš Kollárik (TJ TŽ Třinec)
• 5. Ladislav Landkamer (SC Kaze Telč)
• 6. Radek Neumann (T&M Olympia Fitness Praha)
• 7. Martin Polák (SK Quatro Fitness Ostrava)

Klasická kulturistika do 180 cm

• 1. David Bednář (Remi Sport Prostějov)
• 2. Pavol Csorba (Sportcentrum Cheb)
• 3. Tomáš Dubaj (Klub kulturistiky Ostrava)
• 4. Michal Křivánek (Akademie Ronnie.cz)
• 5. Martin Mífek (Fitness Bobo Hodonice)
• 6. Marcel Nosek (Best Fitness Žďár nad Sázavou)
• 7. Pavel Svinka (Muscle Factory Březnice)
• 8. Bohumil Štěpánek (Fit centrum D+K Červený Kostelec)

Klasická kulturistika nad 180 cm

• 1. Jiří Heřman (Fitnesscentrum Pouzar Č. Budějovice)
• 2. Radek Maršálek (Fitnesscentrum Dobříš)
• 3. Petr Richtár (Golem´s Gym Kutná Hora)
• 4. Petr Zárybnický (Fitcentrum Assen Ostrava)
• 5. David Žilík (Extrifit Club)

Kulturistika ženy

• 1. Blanka Lovasová (Profi Studio Jablonický Olomouc)
• 2. Romana Renzová (Kovona Karviná)
• 3. Kateřina Sovová (Gym Blue Sun Brno)
• 4. Irena Wildmannová (Akademie Ronnie.cz)

Bodyfitness ženy do 160 cm

• 1. Martina Hrubá (Oddíl kulturistiky ASK Blansko)
• 2. Michaela Kopperová (Best Fitness Žďár nad Sázavou)
• 3. Dominika Krejcarová (Fitness Factory Jihlava)
• 4. Renata Křemenáková (Meteor Fitness Třemošná)
• 5. Markéta Seifertová (Family Fitness Olgy Šípkové Praha)
• 6. Veronika Zubačová (Hard Core Gym Františkovy Lázně)

Bodyfitness ženy do 164 cm

• 1. Luďka Burdová (Delta Fitness Praha)
• 2. Lucie Jakešová (Fitness při CVČ Most)
• 3. Žaneta Jursová (Fitpeople Jihlava)
• 4. Lucie Kačírková (T&M Olympia Fitness Praha)
• 5. Milena Koudelková (Fitnesscentrum Dobříš)
• 6. Simona Mročková (SK Quatro Fitness Ostrava)
• 7. Veronika Anna Tomanová (SIWI Fitness Brno)
• 8. Petra Urbánková (InCore Fitness Brno)
• 9. Irena Wildmannová (Akademie Ronnie.cz)

Bodyfitness ženy nad 164 cm

• 1. Jitka Čtvrtečková (Sport centrum Topas Neratovice)
• 2. Gabriela Gabrielová (Sportcentrum Cheb)
• 3. Jana Hartmanová (Meteor Fitness Třemošná)
• 4. Ria Hrušovská (PeVan Gym Team Sedlčany)
• 5. Lucie Koumarová (Fitness Factory Jihlava)
• 6. Monika Musilová (TJ Tesla Brno)
• 7. Šárka Pícková (Akademie Ronnie.cz)
• 8. Dita Šmídová (Fitness Factory Jihlava)
• 9. Denisa Šťastná (Fitpeople Jihlava)
• 10. Veronika Žižková (T&M Olympia Fitness Praha)

Bodyfitness ženy masters nad 35 let

• 1. Jaroslava Brzáková (Cardiofitness II. Praha)
• 2. Jitka Čtvrtečková (Sport centrum Topas Neratovice)
• 3. Gabriela Gabrielová (Sportcentrum Cheb)
• 4. Milena Koudelková (Fitnesscentrum Dobříš)
• 5. Lucie Koumarová (Fitness Factory Jihlava)
• 6. Dita Šmídová (Fitness Factory Jihlava)
• 7. Irena Wildmannová (Akademie Ronnie.cz)

Kulturistika smíšené páry

• 1. Gabriela Gabrielová + Pavol Csorba (Sportcentrum Cheb)
• 2. Kateřina Sovová + David Fremml (Gym Blue Sun Brno)
• 3. Petra Urbánková (InCore Fitness Brno) + Miroslav Hanák (MD-Posilovna Brno)
• 4. Blanka Lovasová + Vít Kotas (Profi Studio Jablonický Olomouc)

Kulturistika masters muži - 40 - 50 let - do 80 kg

• 1. Josef Balažík (Fitnes Centrum Jalex Krnov)
• 2. Zbyněk Bulava (Bodyland Fitness Ostrava)
• 3. Petr Havlík (Slovan Moravská Třebová)
• 4. Luboš Tengler (Fitness Hard Core Praha)

Kulturistika masters muži - 40 - 50 let - nad 80 kg

• 1. Jiří Chládek (MD Fitness Lanškroun)
• 2. Vladimír Holub (Fitness club Jařest)
• 3. Jiří Schäfer (Fitness Star Praha)
• 4. Pavel Škoda (Fitcentrum Dragon Ostrava)

Kulturistika masters muži - 50 - 60 let

• 1. Josef Hrubý (Oddíl kulturistiky ASK Blansko)
• 2. Slavomír Titěra (Fit Club Wendy Liběchov)
• 3. Milan Vanďurka (Fit - K.O. Staré Město)

Kulturistika masters muži - nad 60 let

• 1. Milan Bodlák (Fitness Centrum Aura Plzeň)
• 2. Vladimír Dostál (Března Fitness Club Česká Lípa)
• 3. Jiří Faflík (Fit centrum SKP Ústí nad Labem)
• 4. Čestmír Foukal (TJ Sokol Lanžhot)
• 5. Jaroslav Kokeš (Fitness Sport Club Kadaň)

Bikiny fitness do 168 cm

• 1. Monika Kubová (Extrifit Club)
• 2. Veronika Lasíková (SK PEPA centrum Opava)
• 3. Miroslava Mikanová (BBC Praha)
• 4. Michaela Mrázková (M-klub Roudnice nad Labem)
• 5. Eva Nutilová (Profi Gym Středokluky)
• 6. Valerie Peršina (Hammer Strength Fitness Praha)
• 7. Maria Pomerantseva (Extreme Fitness Kroměříž)
• 8. Eva Simkovičová (Fitness Factory Jihlava)
• 9. Julie Wohaková (HIT Fitness Flora Praha)

Bikiny fitness nad 168 cm

• 1. Marie Mikšová (Extreme Fitness Kroměříž)
• 2. Monika Mlejnková (Extrifit Club)
• 3. Jana Slívová (Bodyland Fitness Ostrava)
• 4. Veronika Szalayová (T&M Olympia Fitness Praha)
• 5. Daniela Bečková (Atomy Sport-club Kroměříž)
• 6. Dana Dvořáková (Fitness Factory Jihlava)
• 7. Jaroslava Julínková (Spinning & Fitness Brno)