Kulturistika, fitness - Mistrovství ČR mužů, žen, párů a masters 2012 - startovní listiny, propozice

Mistrovství ČR mužů, žen, párů a masters 2012 - startovní listiny, propozice

Mistrovství ČR mužů, žen, párů a masters 2012 - startovní listiny, propozice Mistrovství ČR mužů, žen, párů a masters 2012 - startovní listiny, propozice

Níže najdete startovní listiny pro víkendové Mistrovství České republiky mužů, žen, párů a masters v kulturistice, fitness, bodyfitness a bikiny pro rok 2012, které se koná ve Žďáru nad Sázavou.

Závodníci, za jejichž jménem je označení "MP3", poslali svoji nahrávku pro volnou sestavu elektronicky a nemusí tedy již na závody vozit hudbu na CD. Naopak, všichni závodníci, kteří mají volnou sestavu a nemají za svým jménem "MP3", musí hudbu pro volnou sestavu dovézt přímo s sebou na závody (na hudebním CD nebo ve formátu MP3).

Přihlášky do kategorie kulturistiky párů je možné podávat i v den soutěže při prezentaci. V případě jakýchkoliv dotazů či nejasností kontaktujte sekretariát SKFČR, a to nejlépe prostřednictvím e-mailové adresy sekretariat@skfcr.cz.


Kulturistika muži do 67,5 kg

• 1. Petr Havlík (TJ Slovan Moravská Třebová)
• 2. Martin Kurka (SK PEPA centrum Opava) (MP3)
• 3. Tomáš Murčo (FC KARO Slavia Havířov)
• 4. Michal Volf (Fit Joh Svitavy)

Kulturistika muži do 75 kg

• 1. Luboš Chmelenský (Fitness Hard Core Praha)
• 2. Patrik Horský (PeVan Gym Team Sedlčany) (MP3)
• 3. Josef Hrubý (ASK Blansko)
• 4. Luboš Kuběnka (MD Fitness Lanškroun)
• 5. Miloš Růžička (SK Morava Kroměříž)
• 6. Michal Šáda (Fitnesscentrum Dobříš)
• 7. Marek Škodák (Fitness Centrum Iva Orlová)

Kulturistika muži do 82,5 kg

• 1. Jakub Antalík (Survival Team) (MP3)
• 2. Milan Bodlák (FC Aura Plzeň)
• 3. René Gorol (Bodyland Ostrava)
• 4. Jiří Holásek (Metal Gym Moravská Třebová)
• 5. Josef Kadeřábek (Extrifit Gym Rumburk)
• 6. Martin Novotný (Urtica Kopřivnice)
• 7. Miroslav Trnečka (Metal Gym Moravská Třebová)
• 8. Aleš Zelinka (Fit klub Ludvík)

Kulturistika muži do 90 kg

• 1. Jiří Chládek (MD Fitness Lanškroun)
• 2. Rostislav Čech (TJ Spartak Třebíč)
• 3. Josef Kašpar (FC Aura Plzeň)
• 4. Jan Machač (TJ Valašské Meziříčí) (MP3)
• 5. Rudolf Pinkas (Fitness U Pešků Liberec)
• 6. Jiří Schäfer (Fit klub Ludvík)
• 7. Michal Trykar (FC Aura Plzeň) (MP3)

Kulturistika muži nad 90 kg

• 1. Jakub Caha (SC KAZE Telč)
• 2. David Frýba (Posilovna SA Jičín)
• 3. Lukáš Hnátko (Posilovna SA Jičín) (MP3)
• 4. Radim Kučera (Fitcentrum R5 Praha)
• 5. Jan Navrátil (MD Fitness Lanškroun)
• 6. Martin Polák (SK Quatro Fitness Ostrava)

Klasická kulturistika do 180 cm

• 1. Pavel Bartoníček (Fitness sport klub Kadaň)
• 2. Marcel Branda (Akademie Ronnie.cz) (MP3)
• 3. Roman Hudeczek (Bodyland Ostrava)
• 4. Luděk Jiráček (PeVan Gym Team Sedlčany)
• 5. Petr Kadlec (Fitness 3000 Brno)
• 6. Petr Mohyla (SK Radoch Ostrava Poruba)
• 7. Bohumil Štěpánek (Fit centrum D & K Červený Kostelec) (MP3)

Klasická kulturistika nad 180 cm

• 1. Petr Bahník (Best Fitness Žďár nad Sázavou)
• 2. Tomáš Chudoba (Fit klub Ludvík)
• 3. Josef Čamra (Akademie Ronnie.cz) (MP3)
• 4. Tomáš Hlava (MD Fitness Lanškroun)
• 5. Stanislav Man (Cardiofitness II.)
• 6. Boris Orava (Fitness Korzo Šumperk)
• 7. Michal Švestka (MD Fitness Lanškroun)

Fitness ženy

• 1. Jitka Raclavská (M.D. Posilovna Brno)
• 2. Denisa Šťastná (Fitpeople Jihlava) (MP3)

Fitness muži

• 1. Tomáš Murčo (FC KARO Slavia Havířov)
• 2. Ondřej Ságner (Fitness Factory Jihlava)
• 3. Lukáš Špaček (FC KARO Slavia Havířov)

Kulturistika ženy

• 1. Eva Horňáková (V.I.P. GYM České Budějovice)
• 2. Lucie Limbrunnerová (Fitnesscentrum Duna Děčín)
• 3. Lenka Mrkvová (Fitcentrum Dragon)
• 4. Ludmila Šircová (Fitness Club TJ Agro Kolín) (MP3)

Kulturistika ženy masters

• 1. Eva Horňáková (V.I.P. GYM České Budějovice)
• 2. Kateřina Sovová (Gym Blue Sun)

Bodyfitness ženy do 160 cm

• 1. Miroslava Kalábová (Fitness Factory Jihlava)
• 2. Barbora Kosinová (Akademie Ronnie.cz)
• 3. Iveta Munduchová (Fitness Factory Jihlava)
• 4. Veronika Zubačová (Hard Core Gym Františkovy Lázně)

Bodyfitness ženy do 164 cm

• 1. Jaroslava Brzáková (Cardiofitness II.)
• 2. Lucie Demčáková (Fitness Factory Jihlava)
• 3. Milena Koudelková (Fitnesscentrum Dobříš)
• 4. Simona Mročková (SK Quatro fitness Ostrava)
• 5. Jitka Šnerchová (Caesar Fitness Nový Jičín)
• 6. Pavlína Tejklová (MD Fitness Lanškroun)

Bodyfitness ženy nad 164 cm

• 1. Jitka Čtvrtečková (Sport centrum Topas Neratovice)
• 2. Gabriela Gabrielová (Sportcentrum Cheb)
• 3. Eva Konůpková (Fitness Factory Jihlava)
• 4. Monika Musilová (TJ Tesla Brno)
• 5. Šárka Pícková (Akademie Ronnie.cz)
• 6. Aneta Pokorná (Fitness Factory Jihlava)
• 7. Michaela Růžičková (OS Wellness 2000 Vyškov)
• 8. Denisa Šťastná (Fitpeople Jihlava)
• 9. Eva Vlachová (Mega Fitness Praha)
• 10. Eva Vomáčková (TJ Sokol Kostelec nad Černými Lesy)

Bodyfitness ženy masters nad 35 let

• 1. Jaroslava Brzáková (Cardiofitness II.)
• 2. Radmila Grešová (SK Přerov)
• 3. Milena Koudelková (Fitnesscentrum Dobříš)
• 4. Maryla Kubiena (Profi Fitness Jurys Český Těšín)
• 5. Eva Vomáčková (TJ Sokol Kostelec nad Černými Lesy)

Kulturistika smíšené páry

• 1. Pavlína Tejklová a Tomáš Hlava (MD Fitness Lanškroun)
• další páry se mohou nahlásit v den konání soutěže

Kulturistika masters muži - 40 - 50 let - do 80 kg

• 1. Pavel Bartoníček (Fitness sport klub Kadaň)
• 2. Petr Havlík (TJ Slovan Moravská Třebová)
• 3. Petr Kukal (Fitness Club TJ Agro Kolín)

Kulturistika masters muži - 40 - 50 let - nad 80 kg

• 1. Jiří Chládek (MD Fitness Lanškroun)
• 2. Richard Kobr (TJ Lokomotiva Beroun)
• 3. Jiří Schäfer (Fit klub Ludvík)
• 4. Michal Sedláček (TJ Lokomotiva Beroun)
• 5. Rudolf Wolny (TJ TŽ Třinec)

Kulturistika masters muži - 50 - 60 let

• 1. Blahoslav Dohnal (Fitness Club TJ Agro Kolín) (MP3)
• 2. Josef Hrubý (ASK Blansko)
• 3. Manfred Jakl (City Fitness Centrum Hořice)
• 4. Ladislav Thun (Kulturistika a bodyfitness Lanškroun)
• 5. Slavomír Titěra (Fit Club Wendy Liběchov)
• 6. Kamil Vodecký (SK Správní chlapi Hlučín)

Kulturistika masters muži - nad 60 let

• 1. Milan Bodlák (FC Aura Plzeň)
• 2. Vladimír Dostál (Extrifit Gym Rumburk)
• 3. Jiří Faflík (FC SKP Ústí nad Labem)
• 4. Jaroslav Kokeš (FSC Kadaň)

Bikiny ženy (do 168 cm)

• 1. Kateřina Číhalová (Fitness Factory Jihlava)
• 2. Beata Dohnanská (FC KARO Slavia Havířov)
• 3. Jana Gruberová (Fitness Factory Jihlava)
• 4. Vendula Kůlková (Fitness Factory Jihlava)
• 5. Michaela Masslová (InCore Fitness Brno)
• 6. Eva Nutilová (Profi Gym Středokluky)
• 7. Sára Sluková (Best Fitness Žďár nad Sázavou)

Bikiny ženy (nad 168 cm)

• 1. Petra Kolářová (Fitcentrum R5 Praha)
• 2. Vladimíra Krásová (BBC Praha)
• 3. Valeriya Peršina (Delta Fitness Praha)
• 4. Radka Prášková (Fitness Meteor Třemošná)
• 5. Anna Schmidtová (Fitness Factory Jihlava)
• 6. Zlatka Stejskalová (MD Fitness Lanškroun)

A) VŠEOBECNÁ USTANOVENÍ
Pořadatel:     Best Fitness, o. s., Žďár nad Sázavou
z pověření VV Svazu kulturistiky a fitness České republiky
Datum konání:     28. a 29. dubna 2012 (sobota a neděle)
Místo konání:     Dům kultury, Dolní 183/30, Žďár nad Sázavou
Přihlášky:     - pouze elektronicky na http://www.skfcr.cz/prihlasky
- nejpozději do 25. dubna 2012 (23:59)
- týká se také rozhodčích
Úhrada:     - soutěžící startují na náklady vysílajícího subjektu
- rozhodčím hradí náležitosti SKFČR dle směrnic SKFČR
Ubytování:     - možnosti budou upřesněny později
Informace:     - Vladimír Pajič
- pajic@bestfitness.cz
- telefon: 604 688 004
    .
B) TECHNICKÁ USTANOVENÍ
Pravidla:     - soutěží se podle pravidel IFBB a Soutěžního řádu SKFČR včetně dodatků
Podmínky účasti:     - platný registrační průkaz SKFČR platný na rok 2012
- včas a řádně podaná přihláška
- při nezaslání přihlášky bude na místě platba ve výši 500 Kč
- kategorií, které jsou vypsány i na mistrovství Čech a mistrovství Moravy a Slezska, se mohou zúčastnit pouze závodníci, kteří se z těchto postupových soutěží nominují (tzn. pouze finalisté), případně vítězové stejné kategorie z mistrovství ČR z minulého roku, případně závodníci, kterým bude schválena výjimka předsedou STK SKFČR; v kategorii bikiny postupují na Mistrovství ČR všechny účastnice soutěží M Čech a M Moravy a Slezska 2012
Startovné:     - muži, ženy: 200 Kč
- masters: 100 Kč
- úhrada při prezentaci pořadateli soutěže
Kategorie:     muži
- kulturistika do 67,5 kg, do 75 kg, do 82,5 kg, do 90 kg a nad 90 kg
- klasická kulturistika do 180 cm a nad 180 cm
- masters kulturistika 40 - 50 let do 80 kg, nad 80 kg, nad 50 let, nad 60 let
- fitness (jedna kategorie)
ženy
- bodyfitness do 160 cm, do 164 cm a nad 164 cm
- kulturistika (jedna kategorie)
- bikiny (dvě výškové kategorie)
- fitness (jedna kategorie)
- masters kulturistika (jedna kategorie)
- masters bodyfitness (jedna kategorie)
smíšené páry
- kulturistika (jedna kategorie)
Upozornění:     - start stejného soutěžícího ve více kategoriích se řídí pravidly z tohoto článku
    .
C) ČINOVNÍCI SOUTĚŽE
Ředitel soutěže:     Vladimír Pajič
Organiz. pracovník:    
Vedoucí závodníků:    
Lékaři:    
Konferenciér:     Robert Rosenberg
    .
D) SBOR ROZHODČÍCH
Rozhodčí:     - uvedeni v tomto článku
    .
D) ČASOVÝ POŘAD
- časový pořad     - přesný časový program ke stažení zde

Sobota, 28. 4. 2012
• 09:00 - 11:00 prezentace
• 12:00 začátek soutěže
• semifinále: kulturistika mužů, klasická kulturistika mužů, kulturistika žen, kulturistika masters žen, bodyfitness, bodyfitness masters, kulturistika smíšených párů
• semifinále + finále: fitness mužů, fitness žen, kulturistika masters mužů

Neděle, 29. 4. 2012
• 11:00 začátek soutěže
• semifinále + finále: bikiny
• finále: kulturistika mužů, klasická kulturistika mužů, kulturistika žen, kulturistika masters žen, bodyfitness, bodyfitness masters, kulturistika smíšených párů
    .
E) RŮZNÉ
Ceny:     - diplomy, medaile, věcné ceny od sponzorů
Fotografování:     - fotografování a pořizování jiných audiovizuálních záznamů pro jakékoliv jiné než soukromé účely bude povoleno pouze držitelům platné akreditace
- více informací na www.skfcr.cz/media
Upozornění:     - závodníci nesmí používat soutěžní barvy Dream Tan #2 (a jakékoliv jiné "špinící" barvy), povoleny jsou Jan Tana, Pro Tan, Dream Tan Knight apod.; závodník, který použije nepovolenou barvu, nemůže být vpuštěn na pódium
- znečištění nebo poškození soutěžních prostor bude viníkům připsáno k úhradě
- volný vstup pro závodníky a vždy jednoho člena jejich doprovodu (zpravidla trenér)
- za odložené věci, případně jejich ztrátu, pořadatel neodpovídá
- hudba k volné sestavě je možná na CD nebo ve formátu MP3; hudbu bude možné odeslat elektronicky při odesílání přihlášek
- ze soutěže proběhne přímý přenos na http://tv.ronnie.cz/live
Vstupné:     - sobota: 150 Kč, neděle: 250 Kč, dvoudenní vstupné: 350 Kč
Propozice:     - zpracoval Vladimír Pajič
- schválil Ing. Martin Jebas, předseda STK