Kulturistika, fitness - Aminostar Natural Cup 2011

Aminostar Natural Cup 2011

Lucka Beranová a Pepa Havelka Lucka Beranová a Pepa Havelka

Dnes probíhá 7. ročník mezinárodní soutěže v naturální kulturistice mužů a fitness žen v Karlových Varech Aminostar Natural Cup 2011 ve velkém sále hotelu Thermal v Karlových Varech. Sobota, 29. 10. 2011 7:30 - 9:00 Prezentace, vážení a měření závodníků 9:30 - 14:30 Semifinále všech kategorií 16:00 - 16:30 Brífink se závodníky 17:00 - 20:00 Finále všech kategorií + kulturní program 21:00 Slavnostní recepce


 O triumf budou usilovat například dvojnásobná evropská šampionka Petra Kadlecová, vicemistryně světa Katarina Tomášová ze Slovenska, mistři světa Pavel Brožek (kategorie masters) a Jan Páleníček (juniorská kategorie), nebo Jan Šimušák, vítěz World Cupu 2011.

 

Soutěž je určena pro sportovce, kteří se připravují jen naturálními (přirozenými) prostředky, tedy bez použití zakázaných látek. Hrdým partnerem akce je stejně jako v předchozích letech společnost Aminostar, jejíž produkty mnozí soutěžící k dosažení svých vyrýsovaných postav používají. Na diváky čekají atraktivní soutěže mužů i žen, spolu s nimi pak bohatý doprovodný program, který se bude odehrávat ve foyer zcela zdarma! Cena celodenních vstupenek na soutěže v naturální kulturistice mužů a fitness žen je 250 Kč v předprodeji a 300 Kč na místě. Novinkou letošního ročníku je jejich snadné zakoupení na internetu prostřednictvím rezervačního systému Colosseum.

 

Mužská část soutěže v naturální kulturistice se skládá ze dvou částí: hodnocení postavy (svalový rozvoj) a volné sestavy. Ženská soutěž má hned tři disciplíny: Fitness Model (hodnocení postavy ve dvojdílných plavkách, promenáda ve společenských šatech), Fitness Classic (volná sestava, hodnocení postavy ve dvojdílných plavkách, promenáda ve společenských šatech) a Fitness Figura (hodnocení symetrie postavy ve dvojdílných plavkách, promenáda ve společenských šatech, hodnocení postavy v povinných pózách). Nově bude uděleno ocenění Miss Fitness pro ženu, která nejvíce zaujme svými prvky porotu. Oceněna bude také nejlepší volná sestava. Během celého dne bude součástí programu také prodejní výstava fitness a sportovní výživy, chybět nebudou ani divácké soutěže.

 

Časový harmonogram akce:

 

Sobota, 29. 10. 2011

 

7:30 - 9:00 Prezentace, vážení a měření závodníků

9:30 - 14:30 Semifinále všech kategorií

16:00 - 16:30 Brífink se závodníky

17:00 - 20:00 Finále všech kategorií + kulturní program

21:00 Slavnostní recepce

 

 

Další informace:

Partner akce – AMINOSTAR s.r.o., www.aminostar.cz

Pořadatel akce – Česká společnost pro naturální sport o. s., www.natural-sport.cz