Kulturistika, fitness - Dnes Aminostar mezinárodní MČR 2011- Kompletní startovní listiny!

Dnes Aminostar mezinárodní MČR 2011- Kompletní startovní listiny!

Tomáš Beran juniorský mistr Evropy a České republiky Tomáš Beran juniorský mistr Evropy a České republiky

NATURAL CLUB LIBEREC reprezentují: Fitness Model - Holická Jaroslava, Super Masters nad 50 let - Štorek Václav, Muži Fitness - Petřvalský Josef

 


Junioři do 21 let


Gál David – Slovensko
Kuchta Tomáš – Slovensko
Grohman Denis – FITNESS AVE PŘEROV
Jindra Martin – NATURAL BODYBUILDING TEAM Karlovy Vary
Prostiňák Tomáš – Slovensko
Ďuráň Tomáš – Letohrad
Stejskal Jakub – Sítiny
Bóna Tomáš – Slovensko
Štěpánek Martin – Vsetín
Lovčík Pavel – IRON NATURAL TEAM JIH
Sláma Lukáš - IRON NATURAL TEAM JIH
Dlugoš Petr - IRON NATURAL TEAM JIH
 
Muži do 174 cm


Alexander Milan – Slovensko
Janečka Jaromír – TJ ZEKON BYSTŘICE p/HOSTÝNEM
Vlačuha Igor – Slovensko
Šáda Michal – Milovice
Csöllei Eugen – Slovensko
Zeman Luboš – Slovensko
Vígh Lukáš – Slovensko
Konečný Josef – AKTIN BRNO
Jana Václav – SPORTCENTRUM ZVONÁRNA Č.BUDĚJOVICE
Pospíchal David – SPORTOVNÍ STUDIO PETRY KADLECOVÉ
Cetkovský Martin - NATURÁLNÍ KULTURISTIKA UHERSKÉ HRADIŠTĚ

Muži do 180 cm


Hlavizňa Tomáš - TJ ZEKON BYSTŘICE p/HOSTÝNEM
Nesrsta Jindřich - TJ ZEKON BYSTŘICE p/HOSTÝNEM
Timko Peter – Slovensko
Tomíček Marek – SPORT KLUB TATROVANKA
Puchala Pavel - SPORT KLUB TATROVANKA
Svoboda Bohuslav - SPORTCENTRUM ZVONÁRNA Č.BUDĚJOVICE
Velčický Tomáš – Slovensko
Dlouhý Michal - SPORTOVNÍ STUDIO PETRY KADLECOVÉ
Maruščák Marián – Slovensko
Holáň Daniel – Vsetín
Ferenci Marek – Slovensko
Hruboň Tomáš - SPORT RELAX KOPŘIVNICE
Toplanský Marek – Slovensko
Litva Ladislav – Slovensko
Zamarský Vladan – Stonava
 
Muži nad 180 cm


Petřvalský Josef – NATURAL CLUB LIBEREC
Juriga Petr – NATURÁLNÍ KULTURISTIKA UHERSKÉ HRADIŠTĚ
Milý Jakub - NATURAL BODYBUILDING TEAM Karlovy Vary
Ton Michael – Břeclav
Lacko Martin – Slovensko
Furín Josef – Slovensko
Šimušák Jan – Velešín
Hujsl Lukáš - IRON NATURAL TEAM JIH
Rendl Martin - IRON NATURAL TEAM JIH
Exner Jiří – TJ START Č. BUDĚJOVICE
Pliešovský Michal – Slovensko
Tóth Erik - Slovensko

Muži Masters 40-50 let


Schuttrumpf Jean Marc – Svatá Kateřina
Wissnar Miroslav - SPORT RELAX KOPŘIVNICE
Němec Josef – TJ START Č. BUDĚJOVICE
Zamarský Vladan – Stonava
Novák Jaroslav – Slovensko
Bartůněk Petr – Roudnice n/Labem
Novotný Bohdan – Suchdol
Málek Radek – Brno
Toplanský Marek – Slovensko

Super Masters nad 50 let


Tóth Koloman -Slovensko
Dvořák Luděk – Brno
Košinár Jaroslav – K. Vary
Bednář Luboš – Znojmo
Louda Jan – TJ START Č. BUDĚJOVICE
Begalcis Kostas – Třinec
Hübner Miroslav – Duchcov
Štorek Václav –  NATURAL CLUB LIBEREC
Virág Milan – Slovensko
Kabát Miloš – Slovensko
Petkeš Peter - Slovensko

Muži Fitness


Petřvalský Josef - NATURAL CLUB LIBEREC
Páleníček Jan - FITNESS AVE PŘEROV
Puchýř Petr - NATURAL BODYBUILDING TEAM Karlovy Vary
Formánek Marian – Velešovice

Fitness Model


Bumbová Zuzana – Č. Budějovice
Lešková Dušana – Slovensko
Száboová Tünde – Slovensko
Mitušová Ivana - FITNESS AVE PŘEROV
Hanková Michaela – Slovensko
Zemanová Petra - IRON NATURAL TEAM JIH
Holická Jaroslava - NATURAL CLUB LIBEREC
Sethalerová Michaela – Slovensko
Žejdlíková Milena - FITNESS AVE PŘEROV
Divišová Simona – Praha
Formánková Zuzana – Velešovice
Čapková Lucie - FITNESS AVE PŘEROV
Havlíková Veronika - SPORT RELAX KOPŘIVNICE
Semanová Patricie – Slovensko
Gallová Kateřina - SPORT RELAX KOPŘIVNICE
Lauková Dominika – Slovensko
Lalíková Lenka - Slovensko

Fitness Figura do 164 cm (včetně)


Sikorová Eva - TJ ZEKON BYSTŘICE p/HOSTÝNEM
Jeřábková Hana – Teplice
Šnerchová Jitka - SPORT KLUB TATROVANKA
Hrtáňová Gabriela – SPORT RELAX KOPŘIVNICE
Csölleiová Nataša – Slovensko
Mikulecká Jiřina – Bohušovice n/Ohří
Dědková Šárka – Brno
Benešová Veronika - NATURAL BODYBUILDING TEAM Karlovy Vary
Pernicová Barbora – AKTIN BRNO
Hauserová Iveta – Slovensko
Cichá Alena - Slovensko

Fitness Figura nad 164 cm


Hnátková Petra - NATURAL BODYBUILDING TEAM Karlovy Vary
Mišíková Zdenka – Slovensko
Gyöngyi Földes – Slovensko
Kadlecová Petra - SPORTOVNÍ STUDIO PETRY KADLECOVÉ
Růžičková Jana - SPORT KLUB TATROVANKA
Kopelentová Lucie - SPORTCENTRUM ZVONÁRNA Č.BUDĚJOVICE
Klauzová Olga - SPORTCENTRUM ZVONÁRNA Č.BUDĚJOVICE
Uríčová Martina – Slovensko
Šípková Jindra – Štětí

Fitness Classic


Stupková Barbora - NATURAL BODYBUILDING TEAM Karlovy Vary
Kadlecová Petra - SPORTOVNÍ STUDIO PETRY KADLECOVÉ
Bumbová Zuzana – Č. Budějovice
Čapková Lucie - FITNESS AVE PŘEROV
Gallová Kateřina - SPORT RELAX KOPŘIVNICE