Kulturistika, fitness - SPORT LIVE 2009 Tipsport arena Liberec

SPORT LIVE 2009 Tipsport arena Liberec

SPORT LIVE 2009  Tipsport arena Liberec

Z Fitness U Pešků exhibičně vystoupí Petra Mazačová, Jarda Cink, Ruda Pinkas a Zdenek Flachs. Sportovní veletrh SPORT LIVE 2009(TUTO SOBOTU 5.9.) je již 4. ročníkem akce, která se z původního dne otevřených dveří Tipsport areny s exhibicemi místních sportovních klubů změnila na sportovní veletrh celokrajského charakteru. Loňského ročníku se zúčastnilo již 50 vystavovatelů a na jejich nabídky se přišlo během celého dne podívat kolem 6 000 návštěvníků.

I v letošním roce se na veletrhu představí společnosti nabízející sportovní oděvy či vybavení, doplňky stravy nebo sportovní zážitky, sportovní centra s nejrůznějšími možnostmi trávení volného času a také sportovní oddíly a kluby, které budou se začátkem nového školního roku nabírat nové členy do svých řad, od dětí až po dospělé. Připraven bude také bohatý doprovodný program v celém areálu Tipsport areny, který bude zahrnovat mimo jiné i řadu sportovních exhibic či show a také možnost vyzkoušet si sportoviště v areálu. Pro zájemce bude opět připravena prohlídková trasa Tipsport arenou, samozřejmě včetně míst, která není možné běžně navštívit.

V průběhu veletrhu budete mít možnost získat při autogramiádě podpisy kompletního týmu Bílých Tygrů Liberec a hráčů FC Slovan Liberec. Do některých sportovních aktivit prezentovaných na veletrhu se budete moci i aktivně zapojit, můžete se zúčastnit např. spinning maratonu nebo turnaje v power goal game, což je nová hra podle fotbalových pravidel hraná mezi 4 stěnami ricochetového kurtu. Více informací, jak se aktivně zapojit do programu veletrhu najdete níže.

Po skončení veletrhu můžete zdarma zhlédnout kvalifikační utkání na MS 2010 ve fotbale Slovensko vs. Česko na největší velkoplošné obrazovce v Tipsport areně.

Program veletrhu:
09.00 hod. - otevření haly
09.00 - 12.00 hod. - prezentace sportovních klubů
12.00 - 13.00 hod. - autogramiády a otevření nového dětského hřiště
13.00 - 16.00 hod. - prezentace sportovních klubů
16.00 - 19.00 hod. - přestavba
19.00 hod. - otevření haly pro sledování kvalifikačního utkání
20.00 hod. - začátek akce
20.30 hod. - zahájení kvalifikačního utkání SLOVENSKO - ČESKO

Zapojte se aktivně do některých sportovních aktivit prezentovaných při veletrhu:
Spinning maraton:
- maraton se pojede od 11.00 do 15.00 hod. venku pod střechou
- organizátory jsou spinningová centra 2B Fit a Spinning Cat Fitness Club Liberec
- více informací a kontakty pro přihlášení najdete na stránkách center
- pro každého účastníka je připraveno občerstvení a pro ty, kteří vydrží celé 4 hodiny, i malý dárek

Turnaj Goowill cup v power goal game:
- power goal game je nová hra podle fotbalových pravidel hraná mezi 4 stěnami ricochetového kurtu
- turnaj se uskuteční v ricochetoých kurtech v hale míčovách sportů
- na stránkách www.powergoalgame.cz najdete více informací, pravidla hry i formulář pro přihlášení na turnaj
- účast na turnaji je zdarma

Při veletrhu se můžete těšit na:
tanec - A-styl Liberec, gymnastiku - Gymnastika Liberec, krasobruslení - BK Variace Liberec, spinning, basketbal - BK Kondoři Liberec, skoky na trampolíně - TJ Lokomotiva Liberec, oddíl skoků na trampolíně, tanec - TAKT Liberec, capoeira - Abadá Capoeira Liberec, hokej + roztleskávačky - Bílí Tygři Liberec + A-styl Liberec, aerobik - Sport Aerobic Liberec, stolní tenis - SK stolního tenisu Liberec, karate - VSK Slavia TUL, oddíl karate, fotbal - FC Slovan Liberec, judo - Judoclub Liberec, florbal - FBC Liberec a spoustu dalších