Kulturistika, fitness - Osobní trenér - Jakub Matuška

Osobní trenér - Jakub Matuška

Osobní trenér - Jakub Matuška Osobní trenér - Jakub Matuška

Služby: Exhibiční vystoupení Osobní trenérství Poradce pro výživu Příprava na soutěž Kontakt: Fitness u Pešků, Liberec, tel.: 731 416 473, email: jakub.matuska@email.cz

Jmenuji se Jakub Matuška a jako osobní trenér s několikaletou praxí rád pomohu mužům, ženám, mládeži i seniorům se všemi problémy a požadavky v souvislosti se zdravým životním stylem.Redukci tuku, nabrání svalové hmoty, zpevnění těla, zlepšení fyzické kondice, či pouze dobrý pocit, že děláte něco pro svoje tělo a zdraví, s jakým-koli přáním se na mne obraťte, pomohu Vám bez zbytečných chyb uskutečnit svůj sen. Součástí mých služeb je také poradenství ve výživě zaměřené nejen na zdravý životní styl, ale i na doplňky výživy pro fitness a kulturistiku. Dále nabízím služby jako je sestavení jídelního a tréninkového plánu, konzultace a poradenství, příprava na soutěž, a v neposlední řadě také exhibiční vystoupení na veřejných i soukromých akcích.

Služby:
Exhibiční vystoupení
Osobní trenérství
Poradce pro výživu
Příprava na soutěž

Kontakt: Fitness u Pešků, Liberec, tel.: 731 416 473, email: jakub.matuska@email.czKomentáře (6 komentář(ů))

avatar
Jacki 29/04/2016 22:34:03

Sur l'un ou l'autre rare point, Bing webmaster donne plus de pos©ibilitÃss que son correspondant chez google:- avec "link explorer", il fournit les backlinks de n'importe quel site (pas seulement celui du compte, comme chez google). On a donc là un outil gratuit. Depuis la disparition de Yahoo Explorer, les outils gratuits en la matière ne sont pas très nombreux.- les sitelinks (qu'il appelle deep links) : outre les suppressions, on peut changer leur ordre et demander un changement d'intitulé, voire suggérer une substitution d'une URL à une autre.

Odpověď 0 Nahlásit

avatar
Trixie 30/04/2016 01:56:45

We think she&#8217;s a <a href="http://pjypgpaoglb.com">chsAtwuo-ralian</a> Shepherd mix; she was a stray that somebody dumped on our road and we took her in. Not your typical livestock dog, but she&#8217;s definitely fit into that role and is worth her weight in gold.

Odpověď 0 Nahlásit

avatar
Jayce 02/05/2016 04:19:34

Excellent blog! Do you have any helpful hints for aspiring writers? I&#8217;m planning to start my own site soon but I&#8217;m a little lost on everything. Would you recommend starting with a free platform like WordPress or go for a paid option? There are so many choices out there that I&#8217;m completely confused .. Any renoomendatimcs? Thanks a lot! http://rtlajsm.com ctcbvinvxlx [link=http://fofrpgwdqcy.com]fofrpgwdqcy[/link]

Odpověď 0 Nahlásit

avatar
Jennylee 03/05/2016 04:18:08

I like this site very much, Its a very nice berth to read and obtain info. <a href="http://ypddlqxip.com">&#20e8;Mon2y</a> may kindle, but it cannot by itself, and for very long, burn.&#8221; by Igor Stravinski.

Odpověď 0 Nahlásit

avatar
Rileigh 04/05/2016 08:39:07

Pierre Henri, deux questions :1) Quelle est à votre avis la proportion de populationa) étatsunienne b) française c) mondiale qui a le privilège de s&cusqo;érlater au travail ? 2) Quelle est à votre avis la proportion de populationa) étatsunienne b) française c) mondiale que le travail éclate, use prématurément, abrutit, assomme, ronge physiquement ou moralement, mutile, tue à plus ou moins brève échéance ?Et une troisième, pour faire bonne mesure : est-ce que ces proportions sont indépendantes les unes des autres ?

Odpověď 0 Nahlásit

avatar
Jeanne 04/05/2016 12:55:05

I was curious if you ever coiednsred changing the layout of your blog? Its very well written; I love what youve got to say. But maybe you could a little more in the way of content so people could connect with it better. Youve got an awful lot of text for only having 1 or two images. Maybe you could space it out better? http://eaqajzoijzg.com xctrlgkyf [link=http://ywkpjxbgpkj.com]ywkpjxbgpkj[/link]

Odpověď 0 Nahlásit

celkově: 6 / zobrazuji: 1 - 6

Přidat komentář

  • Tučně
  • Kurzíva
  • Podtržené
  • Citovat

Vložte prosím kód který vidíte na obrázku:

Captcha