Kulturistika, fitness - FITNESS U PEŠKŮ, BROUMOVSKÁ, LIBEREC

FITNESS U PEŠKŮ, BROUMOVSKÁ, LIBEREC

FITNESS U PEŠKŮ, BROUMOVSKÁ, LIBEREC

Fitness centrum najdete kousek od centra Liberce z Fügnerova náměstí přes Perštýn cca 1km na sídlišti Broumovská v OC Korint. Obchodní centrum má velké parkoviště, zastávka MHD přímo před objektem. Celé fitness centrum je na ploše cca 700m2 z toho cvičební plocha posilovny 400m2, dále dvě místnosti se solárii, velká místnost boxingu se čtyřmi boxovacími pytli a v další místnosti ring. V přední části posilovny je menší posezení s barem, kolem kterého projdete přes oddělené pánské a dámské šatny do také oddělených sociálních zařízení.

 

 

 

FITNESS U PEŠKŮ, BROUMOVSKÁ, LIBEREC

 

Fitness centrum U Pešků přivítalo první návštěvníky v roce 1992 na přelomu března a dubna a oficiální provoz byl zahájen 9. června 1992. Od té doby již několikrát proběhla ve fitness centru rekonstrukce stávajících i nových prostor ať už sociálních zařízení tak ringu a boxingu. Název U Pešků se z počátku používal návštěvníky z recese později tento název zůstal. Provozovatelem fitness centra v Liberci a pobočky ve Varnsdorfu je Jaroslav Sokol. Varnsdorfská pobočka zahájila provoz v únoru 1994


 

OTEVÍRACÍ DOBA:

Liberec, otevřeno máme 365 dní v roce včetně všech svátků

PONDĚLÍ – PÁTEK 9:00 – 21:30

SOBOTA – NEDĚLE 10:00 – 19:00


Fitness Varnsdorf

PONDĚLÍ – PÁTEK 10:00 – 12:00 14:00 – 21:00

SOBOTA 14:00 – 18:00


 

Ceník

POSILOVNA

1 měsíc – 650,–

3 měsíce – 1.800,–

6 měsíců – 3.100,–

12 měsíců – 5.500,–

1× vstup – 70,–

10× vstup – 600,–

20× vstup – 1100,–

Vstup do posilovny NENÍ nijak časově omezen!!!!

SOLÁRIUM

TURBO – 1min Kč 7,–

KLASIC – 1min Kč 5,–

 

JAK NÁS NAJÍT

Fitness centrum najdete kousek od centra Liberce z Fügnerova náměstí přes Perštýn cca 1km na sídlišti Broumovská v OC Korint. Obchodní centrum má velké parkoviště, zastávka MHD přímo před objektem.
Celé fitness centrum je na ploše cca 700m2 z toho cvičební plocha posilovny 400m2, dále dvě místnosti se solárii, velká místnost boxingu se čtyřmi boxovacími pytli a v další místnosti ring. V přední části posilovny je menší posezení s barem, kolem kterého projdete přes oddělené pánské a dámské šatny do také oddělených sociálních zařízení.
Poslední částí komplexu je vodárna, sklad , vzduchotechnika a sanitární místnost, ze které se řídí klimatizace fitness centra.
TRENÉŘI, kteří působí ve Fitness U Pešků, Liberec


RUDA PINKAS

Ruda Pinkas působí jako osobní trenér ve Fitness U Pešků, Liberec. Nabízí profesionální, aktivní spolupráci při Vašem cvičení. Cílem může být budování vaší postavy, snižování váhy, získávání svalové hmoty nebo jenom dobrý pocit, že děláte něco pro svoje tělo a zdraví. Pravidelné cvičení slouží k celkovému posílení svalstva a těla, ale i zvýšení sebevědomí, pohyblivosti a radosti ze života.

 

 

 

 

Ruda Pinkas působí jako trenér pro muže, ženy, mládež i seniory. Pomůže Vám se sestvením jídelníčku, životosprávou i sestavením trénikového plánu, který bude vyhovovat vašim přáním a požadavkům.

 

Služby

  • Exhibice
  • Konzultace
  • Osobní trenér
  • Příprava na soutěž

KOTNAKT:  739 969 822  Fitness U Pešků, Liberec, tel. 485101810, email: fit-centrum@seznam.cz

 

 

PETRA MAZAČOVÁ

 

Mistryně Evropy Petra Mazačová působí jako osobní trenér ve Fitness U Pešků Liberec.

Petra Mazačová působí jako osobní trenér ve Fitness U Pešků, Liberec. Nabízí profesionální, aktivní spolupráci při Vašem cvičení. Cílem může být budování vaší postavy, snižování váhy, získávání svalové hmoty nebo jenom dobrý pocit, že děláte něco pro svoje tělo a zdraví. Pravidelné cvičení slouží k celkovému posílení svalstva a těla, ale i zvýšení sebevědomí, pohyblivosti a radosti ze života.

Petra Mazačová Vám jako trenér pro muže, ženy, mládež i seniory, pomůže se sestvením jídelníčku, životosprávou i sestavením trénikového plánu, který bude vyhovovat vašim přáním a požadavkům.

 

Služby

  • Exhibice
  • Konzultace
  • Osobní trenér
  • Příprava na soutěž

KOTNAKT: 728841210, email: petra.vanda@seznam.cz    Fitness U Pešků, Liberec, tel. 485101810, email: fit-centrum@seznam.cz

 

JAKUB MATUŠKA

Jmenuji se Jakub Matuška a jako osobní trenér s několikaletou praxí rád pomohu mužům, ženám, mládeži i seniorům se všemi problémy a požadavky v souvislosti se zdravým životním stylem.

 Redukci tuku, nabrání svalové hmoty, zpevnění těla, zlepšení fyzické kondice, či pouze dobrý pocit, že děláte něco pro svoje tělo a zdraví, s jakým-koli přáním se na mne obraťte, pomohu Vám bez zbytečných chyb uskutečnit svůj sen. Součástí mých služeb je také poradenství ve výživě zaměřené nejen na zdravý životní styl, ale i na doplňky výživy pro fitness a kulturistiku. Dále nabízím služby jako je sestavení jídelního a tréninkového plánu, konzultace a poradenství, příprava na soutěž, a v neposlední řadě také exhibiční vystoupení na veřejných i soukromých akcích.

Služby:
Exhibiční vystoupení
Osobní trenérství
Poradce pro výživu
Příprava na soutěž

Kontakt: Fitness u Pešků, Liberec, tel.:  731 416 473 , email: jakub.matuska@email.cz

 

SOUČÁSTÍ FITNESS JE RING A BOXING